Підприємці закликають не підвищувати ціни оренди на землю

Підприємці звернулися до влади: вони просять відмовитися від практики підвищення орендної плати за землю без згоди орендарів, посилаючись на суперечливу статтю Податкового кодексу України.

Нині ця проблема набула всеукраїнського масштабу. Це загрожує витісненню вітчизняного виробництва, кажуть підприємці. Компанії-виробники судяться з податковою, втім, здебільшого безрезультатно.

Детальніше...

 

Совместная Пресс-конференция ФРУ и КГОР, продолжение: Газета "Бизнес" 02.09.2013. Судьба арендатора.

Незаконные требования чиновников об увеличении арендной платы за землю могут уйти в небытие.

Совместная Пресс-конференция Федерации работодателей Украины и Киевской городской организации работодателей в «Униан» затронула очень важную тему. Продолжение этой темы поддержала газета "Бизнес". 

Детальніше...

 

Федерація роботодавців України закликає місцеву владу не підвищувати орендну плату за землю без згоди орендарів

Київ. 29 серпня. УНІАН. Федерація роботодавців України (ФРУ) звернулася до місцевої влади з проханням відмовитися від підвищення орендної плати за землю без згоди орендарів, посилаючись на суперечливу статтю Податкового кодексу України.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив заступник голови ради ФРУ Дмитро Олійник.

«Збільшення орендної плати без згоди орендарів – це досить серйозна проблема для українського бізнесу. Ми змушені констатувати, що органи місцевої влади, яким згідно з цією статтею (ст. 288 Податкового кодексу України – УНІАН), надано право проводити нормативно-грошову оцінку і встановлювати відсоток від неї, по-своєму прочитали цю статтю», - сказав він.

Детальніше...

 

Загальні збори Київської міської організації роботодавців

5 березня 2013 р. в залі засідань ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова відбулися Загальні збори Київської міської організації роботодавців (КМОР), в роботі яких взяли участь представники Київської міської державної адміністрації, керівництво Федерації роботодавців України, депутати Київської міської ради, відомі київські промисловці та підприємці, представники профспілок, громадські діячі, правозахисники. На Загальних зборах Київської міської організації роботодавців розглядалася низка важливих питань щодо економічного стану та перспектив розвитку столичних підприємств, які входять до складу КМОР.

Детальніше...

 

Одноразове добровільне декларування
Календар подій

Липень 2024
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4