Загальні збори Київської міської організації роботодавців

5 березня 2013 р. в залі засідань ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова відбулися Загальні збори Київської міської організації роботодавців (КМОР), в роботі яких взяли участь представники Київської міської державної адміністрації, керівництво Федерації роботодавців України, депутати Київської міської ради, відомі київські промисловці та підприємці, представники профспілок, громадські діячі, правозахисники. На Загальних зборах Київської міської організації роботодавців розглядалася низка важливих питань щодо економічного стану та перспектив розвитку столичних підприємств, які входять до складу КМОР.

Новообраний Голова правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк, виступаючи перед делегатами Загальних зборів зазначив, що особливу увагу роботодавцям потрібно приділити внесенню змін до чинного законодавства та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність та впливають на фінансово-економічний стан наших підприємств. Для цього Київській міській організації роботодавців потрібно встановити та налагодити ділові зв’язки з депутатами Верховної Ради України, Київської міської ради, керівниками органів державної влади різних рівнів. «Одним з пріоритетних напрямків діяльності Київської міської організації роботодавців є посилення співпраці КМОР з Федерацією роботодавців України, яку з 2011 року очолює Дмитро Васильович Фірташ. Сьогодні ФРУ докладає значних зусиль для об’єднання українського бізнесу, захищає інтереси роботодавців, системно працює над вирішенням проблемних питань, що заважають ефективному розвитку українського бізнесу. Позитивним є те, що протягом останнього часу керівництво ФРУ суттєво посилило об’єднавчі процеси в середовищі вітчизняних роботодавців. Приклад Федерації роботодавців України переконливо показує, що українці здатні об’єднуватися заради спільної мети» — заявив Голова правління КМОР Андрій Антонюк. Голова правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова В’ячеслав Проценко у своєму виступі повідомив про основні напрямки роботи та перспективні плани підприємства, яке він очолює. В цьому році ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова святкуватиме 60-ліття з моменту створення.

Заступник Голови Ради Федерації роботодавців України, депутат Київської міської ради Дмитро Олійник привітав членів Київської міської організації роботодавців з отриманням статусу репрезентативності, який дасть можливість КМОР стати повноправним учасником соціального діалогу в місті Києві. Виступаючи на Загальних зборах, Д. Олійник зазначив, що Федерація роботодавців України і надалі співпрацюватиме з Київською міською організацією роботодавців, яка є однією з найпотужніших столичних організацій роботодавців. У своєму виступі Дмитро Олійник розповів про існуючі сьогодні можливості для київських роботодавців щодо ефективного використання інструментарію Федерації роботодавців України, представники якої приймають участь у засіданнях Кабінету Міністрів України з дорадчим голосом, є депутатами всіх рівнів та системно працюють над удосконаленням нормативно-правової бази. Д. Олійник заявив, що сьогодні Федерація роботодавців України об’єднує понад 70 галузевих і територіальних організацій роботодавців, підприємства яких в сукупності виробляють 70 % ВВП України та надають робочі місця 5 млн. працівникам. За його словами, тільки об’єднавши спільні зусилля, вітчизняні роботодавці зможуть ефективно захищати свої законні права та інтереси. Київська міська організація роботодавців уклала Договір про співробітництво з адвокатським об’єднанням «Київська обласна колегія адвокатів», яку очолює відомий правозахисник та громадський діяч Вадим Хабібуллін.

Делегати Загальних зборів КМОР звернулися з Відкритим зверненням до Голови КМДА Попова О.П. з пропозицією налагодити системну та продуктивну співпрацю Київської міської організації роботодавців та Київської міської державної адміністрації щодо вирішення першочергових питань, які сьогодні турбують столичних роботодавців — членів КМОР, зокрема: 1. Вирішення питання міністерствами та відомствами, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента України щодо формування державного замовлення для київських роботодавців відповідно до законів України «Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб» та «Про державне оборонне замовлення». 2. На місцевому рівні — сприяння у вирішенні питань щодо: - розширення участі київських роботодавців у тендерних закупівлях за бюджетні кошти міста; - відпрацювання з енергопостачальними організаціями міста питання щодо сплати за енергоресурси по факту їх використання, а не на умовах передоплати; - диференціації сплати за користування землею та перегляду оціночної вартості землі для підприємств м. Києва; - налагодження взаємодії КМОР з Державною податковою адміністрацією міста Києва стосовно повернення ПДВ київським роботодавцям.

Довідково: До складу КМОР входять 174 підприємства та організації, зокрема: ПАТ «Фармак», ЗАТ «Чинбар», ЗАТ «Фанплит», ПАТ «Бліц-Інформ», ПАТ «ОТІС», ПуАТ «Київметробуд», ПАТ «Оболонь», АТ «Холдингова компанія “Київміськбуд”», Комунальне підприємство «Київський метрополітен», ДАХК «Артем», ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, ВАТ «Київхімволокно», ВАТ «Київський механічний завод «Магістраль» ім. М. П. Шульгіна», ПАТ «Науково-виробниче підприємство “Сатурн”», ПАТ «Біофарма», Комунальна корпорація «Київавтодор», НВП «АТОМ КОМПЛЕКС ПРИЛАД», ЗАТ «Завод “Росток”» та ін. На підприємствах, які входять до складу Київської міської організації роботодавців, працює близько 75 тисяч киян, що становить 5,2 % від зайнятого населення міста Києва.

Першоджерело

Одноразове добровільне декларування
Календар подій

Вересень 2023
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1