ЗАСІДАННЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

30.03.2021 Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник, його заступник Тетяна Орисенко, керівники членських організацій Київської міськпрофради, які є членами КМТСЕР, взяли участь у першому в цьому році засіданні Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулося у форматі онлайн (відеоконференції) за допомогою платформи ZOOM. 

Детальніше...

 

Офіційний лист до Президента України, Прем‘єр-міністра України, Віце-прем'єр міністра України - Міністра з питань стратегічних галузей промисловості

 

Голова ради Федерації роботодавців м.Києва А.С. Антонюк,

Віце-президент Союзу промисловців України, Президент Асоціації «Київ» В.І.Майко,

Директор РІ НАН України В.В. Захаренко,

Голова Наглядової ради ПрАТ «НВП «Сатурн» В.М.Чміль,

Голова правління ВАТ «Меридіан» імені С. П. Корольова В.О. Проценко,

Голова наглядової ради ВАТ «Квазар» С.В.Манаков,

Директор ІРЕ ім. О.Я. Усикова НАН України П.М.Мележик

  

 

Детальніше...

 

Створено Спільний представницький орган роботодавців в місті Києві

7 березня 2018 року в місті Києві, на Зібранні повноважних представників організацій роботодавців та їх об’єднань , що визнані репрезентативними на територіальному рівні в місті Києві, створено  Спільний представницький орган сторони роботодавців на територіальному  рівні в місті Києві (СПО). Сторонами угоди  є всі репрезентативні організації роботодавців та їх об’єднання, що діють на територіальному  рівні в місті Києві:

Об’єднання організацій роботодавців Федерація роботодавців міста Києва (ФРК) ( Свідоцтво Національної служби посередництва і примирення №002-18/26-Т), загальна чисельність працівників, які працюють на підприємствах членах ФРК склала 285966 осіб, питома вага членів ФРК у загальній чисельності занятого населення міста Києва склала 21%,  

Детальніше...

 

26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців

26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців в якому взяли участь київські підприємці та роботодавці, а також новообраний Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

На засіданні Правління Київської міської організації роботодавців розглядалися наступні питання Порядку денного:

1. Інформація про діяльність Київської міської організації роботодавців у 2016 р.

2. Звіт про надходження та витрату коштів Київської міської організації роботодавців у 2016 р.
3. Про план роботи Київської міської організації роботодавців у 2017 р.
4. Про нові можливості КМОР у вирішенні питань з Державною фіскальною службою України щодо безперешкодного повернення державою ПДВ.
5. Щодо прискіпливого ставлення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві до київських підприємств та підтримка КМОР у вирішенні даних питань для київських підприємств.
6. Щодо результатів Робочої зустрічі Голови Ради Федерації роботодавців м. Києва Антонюка А.С., Голови Київської міської ради профспілок Мельником В.П. з Київським міським головою Кличком Віталієм Володимировичем, яка відбулася 13 жовтня 2016 року та щодо щомісячних робочих зустрічей керівників підприємств, роботодавців з київською владою.

Детальніше...

 

Одноразове добровільне декларування
Календар подій

Червень 2024
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30